مقالات آموزشی

دستگاه اسپرسو STORM

 

               

 

قهوه ساز STORM  پدیده جدید  ASTORIA
دستگاه قهوه ساز storm   با تحقیق بر روی موارد و نکاتی که که در طول زمان درباره دستگاه های اسپرسو به فراموشی سپرده شده است ، طراحی شده است و با رویکردی جدید ظهور کرده است . قهوه توزیع شده در مرکز توجه همواره قرار داشته است.

تکنیک را میتوان آموخت ولی شور وشوق واقعی ترکیبی از فداکاری و افتخار است.
لنگر بخار ، علاوه بر کاربرد آن ، در صورت عدم کارکرد با آن ، ایمنی و راحتی را تضمین میکند. همچنین یک سیستم نوآورانه برای نگهداری بخار خشک و با حداقل تراکم اولیه توسط یک گرم کننده ثانویه تضمین می شود .از لحظه فعال شدن lance  عملکرد دستگاه حتی با دو lance  بخارزن بدون حتی یک قطره چکه و با کنترل کامل بر روی فشار ادامه پیدا میکند.
طراحی :
طراحی دستگاه storm  با توجه به حرکت باریستا و نیاز او به کارکرد با اهرم دستگاه برای تغییر قهوه براساس طعم و طرح مورد نظر صورت گرفته است . طراحی storm  نتیجه همکاری چندین ساله astoria  با adriano design  ، استودیو torinese  با معتبر ترین جوایز ملی و بین المللی است.
نوآوری و عملکرد :
بخش معلق روی دستگاه به صورت نوآورانه ، مانند یک سینی عمل می کند. در واقع فنجان ها دیگر توسط دستگاه پنهان نمیشوند . اما بر روی یک صفحه قرار میگیرند . این طراحی همچنین باعث شده که به دلیل خطوط دوار روی این سینی ، فرآیند تمیز کردن دستگاه بسیار آسان باشد.
موارد قابل تنظیم خاص :
storm  دستگاهی است که با موارد خاصی مانند چوب، و قابل تنظیم با رنگها و اسانس های مختلف، با توجه به مطالعات دقیق در زمینه تکنولوژِ ساخته شده و به همین دلیل همواره قابل تحسین است.
پایه های قابل تنظیم :
دستگاه storm  یک ماشین تنظیم پذیر است . دستگاه بر روی پایه قرار دارد اما در گروه دستگاه های روی کانتری قرار میگیرد تا به باریستا اجازه دهد با مشتری رو در رو باشد.بازگشت